| nicole2u29 a întrebat:

Voi ati auzit de Coreea de Sud, de SNSD sau de 2ne1?

Răspuns Câştigător
| analoveskorea a răspuns:

Bineinteles am auzit si de Coreea de sud si de SNSD si 2NE1 iar pentru nestiutori sunt doua trupe de fete sud-coreene, canta foarte frumos

6 răspunsuri:
| 인스피릿 a răspuns:

Dap. Am auzit de toate 3. laughing Ascult ambele trupe, dar 2NE1 imi plac mai mult. happy

| PikaRawrr a răspuns:

Am auzit de toate 3. Dar eu una sunt un VIP [fan big bang] deci nu prea ascult [nu zic ca nu'mi plac dar ascult mai rar]

| blackrose7911 a răspuns:

Am auzit doar de Coreea de Sud ca stat, ce sunt celelalte?

| AlexysNykol a răspuns:

Da! am auzit de toate 3, dar SNSD nu prea imi plac iar 2NE1 sunt super mai ales melodia "I'm the best" happy

| Lemonbipp a răspuns:

Yoona!? sti romana?! jk, da, da, DA! Iubesc SNSD! 2NE1, e cam ciudata formatia dar are muzica faina! happy

| nicole2u29 explică (pentru Lemonbipp):

Nu stie prea bine romana, eu foloseste google translate