Întrebare recomandată | 1Inspiratia2a a întrebat:

Voi ce melodii ascultati cand sunteti tristi?

35 răspunsuri:
| MalinaAndreea a răspuns:

Lana del Rey- Born to die, Blue jeans.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Aceeași muzică pe care o ascult de obicei.

| Duucu a răspuns:

Power metal, în special Avantasia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice de la Enya. Muzica ei e un adevarat tratament pentru mine. Fara ea nu stiu ce ma faceam in anumite momente din viata. Muzica ei magica e singura care lucreaza pentru mine.

Exemplu:
http://www.youtube.com/watch?v=XOykCYDMKBs

Răspuns utilizator avertizat
| MaskOfSanity a răspuns:

Ascult aceeaşi muzică, indiferent de stare. Dar dacă vrau să mă înveselesc, ascult trupe gen Finntroll, Korpiklaani sau Alestorm.

| Klaryssa a răspuns:

Nu ascult melodii cand sunt trista because muzica te intristeaza si mai tare indiferent de ce ar fi ea asa ca ma uit la pozele care imi plac si car ma fac sa rada sau ma duc la o plimbare prin parc

| Nucreeed a răspuns (pentru Klaryssa):

Hai lasa'ne.dar dc darling ..nu asculti some music? macar de aia motivational daca nu de aia sad and depressing.dar cum tu asculti only one erection se intelege ca your taste in music is crappy and lame as fuk si ca tu nu asculti muzica pentru versuri/mesaj etc ci because THEY'RE so FUKING HOT GIRL DO YOU SEE? I WANT TO HAVE BABIES WITH THEM AND BLOW THEIR WIENERS ALL NIGHT LONG CUZ THEIR music sucks balls but i really enjoying starring at them :X:X

| Klaryssa a răspuns (pentru Nucreeed):

Ok,ok,ok! De acum inainte nu o sa mai am propia personalitate, o sa va copiez pe voi pentru ca voi sunteti aia perfecti! fericit/a?

| Nucreeed a răspuns (pentru Klaryssa):

Tu deja ai copiat pe milioane de fetite de 13-16 ani care sunt in limba dupa retardatii aia...

| Klaryssa a răspuns (pentru Nucreeed):

Pai dragul/draga mea/meu...acesti „retardati" au castigat premiul pentru cei mai multi fani la Mtv, premiul pentru succesul global si muuulte alte premii deci artistii (daca se pot numi artisti ) care canta ca si descreieratii, care dau din plete, care tipa in loc sa cante care efectiv te traumatizeaza nici nu se pot compara cu acei retardati, clar?

| PunkyA a răspuns (pentru Nucreeed):

"i really enjoying starring"?- nu mai comenta in engleza daca nu stii engleza!
And her taste in music is none of your business.

| Nucreeed a răspuns (pentru PunkyA):

Nu stiu engleza ok..sunt sigur ca tu stii mult mai bine ca mine; am gresit acolo pentru ca ma grabeam dupa cum ai vazut cu caps look ca numai asa puteti vedea si voi...si gusturile ei de muzica, ai dreptate ..chiar nu ma intereseazahappy ..eu doar faceam misto de ea daca nu ai observat... poate sa asculte one erection pan' o murii

| PunkyA a răspuns (pentru Nucreeed):

Cand nu te intereseaza un lucru anume, il ingnori! In nici un caz nu comentezi pe seama lui. Si care e problema ta cu One Direction?

| Nucreeed a răspuns (pentru PunkyA):

Problema mea nu e neaparat cu one erection cat este cu fanii one erection...=)

| PunkyA a răspuns (pentru Nucreeed):

Cati ani ai?:/

| Nucreeed a răspuns (pentru PunkyA):

Ma nu ma lua cu dastea...stii bine ca lumea in ziua de azi nu mai stie ce e muzica adevarata..are doar muzica mainstream in cap; lala band; vocea pIii mele;"manelele e baza"; sa sufere pe facebook..cand vine vorba de fete...sa se macheze toate ziua; mai pune un status dala de suferinzi pe facebook/mess ETCCCCCC

si aici one erection comes in handy... sa va bage si mai multe rahaturi pe gat=)

| DeKoniec a răspuns:

Kid Cudi - She Hates Me
Lana del rey _blue Jeans
Lana del rey - video games
toate melodiile Woodkid happy

| Ironicnαme a răspuns:

Dacă ţi-aş da link-urile te-ai plictisi să dai click. Deci... Ascult în general Nirvana, Metallica, Pearl Jam, Avantasia, John Mayer...

| Aneke a răspuns:

Aceleasi melodii pe care le ascult de obicei.

| Rootkit a răspuns:

Adele laughing

| 1Inspiratia2a explică:

Eii! Eu n-am intrebat asta sa va certati toti! Sunteti toti sprei de va agitati asa? Ce drecu! laughing

| 1Inspiratia2a explică:

Si mie mi-au placut la un moment dat, foarte, foarte mult. Dar 2 ani. M-am plictisit, si acum chiar nu ii mai suport laughing

| Loreen2001 a răspuns:

Depinde alteori imi place sa ascult melodii vesele pentru a ma binedispune.(preferatele mele, ma fac sa uit de tot)
Alteori imi plac melodiile triste...precum Miley Cyrus-The climb(ma face sa ma simt in lumea mea) Molly-ochii care nu se vad.....etc.

| BRUNOCALU103 a răspuns:

Eu si iearna sunt pe val. ca ma inveseleste.

| tractorinapritepovna a răspuns:

Trista

| nycooo a răspuns:

Criss si Vlad - Ploaia mea...