| TheHeineken a întrebat:

Voi ce melodii ascultati cand sunteti tristi? sad

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

In marea majoritate :bluzuri.

| CautNume a răspuns:

Cred ca aceleasi melodii pe care le-as asculta si daca as fi fericita.

| Crucified a răspuns:

D-alea care mă înveselesc.

| Sociopat a răspuns:

Ummm stereotipuri gen...
Sunt trist bag rock.
Eu cand sunt trist bag muzica comerciala si manele deoarece mediocritatea melodiilor ma amuza.Pacat ca nu-s niciodata atat de trist incat sa recurg la astfel de metode.

| mODIN a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=pggBvEOmN8s
Chestii de genu.Ritmul ma face sa uit de ce eram suparat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista melodii special concepute pentru starea de tristete. Ori daca sunt, mi se par ceva de ****. Eu imi ascult muzica indiferent de starile pe care le am, fie bune, fie prea bune, fie proaste (desi pe-acum nu am intalnit probleme majore ce m-ar stresa sau supara, poate doar alea de mate, fizica si chimie intr-o mica masura).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dance/House, ceva cu ritm alert si text relativ superficial, stii ca sa imi imveselesc putin viata asta amara.

| TheUnforgivenIII a răspuns:

Melodii care transmit un anumit mesaj. Melodii cu versuri care mă fac să cred că cineva mă înțelege. Melodii care mă emoționează. Melodii care mă fac să mă închid în lumea mea, departe de probleme. Melodii pe care nu le voi uita niciodată. Melodii care mă fac să zâmbesc ori să plâng de fiecare dată când le ascult. Melodii de care nu mă satur niciodată, oricât le-aș asculta. Melodii în care pur și simplu mă regăsesc.