| Airplane a întrebat:

Voi ce muzica ascultati? Genul si artisti... piese favoritebig grin!

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ascult pop si rock:shakira, lady gaga, enrique iglesias, mica, voltaj, ackent, paramore, rihanna, eminem, dan balan, evanescene, tokio hotel, jason derulo, kesha si multi altii

piese:
eminem si rihanna-love the way you lie
dan balan-justyfy sex
enrique si nicole
lady gaga-bad romance

| DeathTheKid a răspuns:

Multe laughing
-Tokio Hotel:X
-30 Seconds to Mars:X:X
-Eminem
-Disturbed
-Marilyn Manson
-Yellowcard
-Jet
-Flaco
-Nightwish
-Depeche Mode
-Nickelback
-Michael Jackson
-Manga
-Alternosfera
-Backstreet Boys
-Bloodhound Gang

| daηă a răspuns:

Imi plac cele de gen pop/rock, pop, hip-hop, rep, etc... :
cinema bizarre: I came to party, escape to the stars, forever or never.etc...
tokio hotel: the world behind my wall
Alexandra stan : mr saxo beat
Afi:miss murder
My chemical romance: teenagers
si multe altele.

| CybeRAthlete a răspuns:

Foarte frumos @ Morena17. Iti recomand si cedry2k, l.doc, carbon, deliric1, ctc, bitza, etc...
bafta

| simonna a răspuns:

Paula seling, madalina manole, carrie underwood-just a drem, i told you so, vama veche -epilog, prafin ochi- o mie de ganduri, rihana-unfaithful, cry

| Dana a răspuns:

In general house
andra
smiley
trupa,, aventrua"
C.R.B.L.
crezy loop
conect'r
cristina rus
David Bisbal
David deejay
deepcentral
delyno
Dj chris
Dj Osaka
Dj Project
Dj Rynno
Dj Sava
Heaven
Kanza
lady gaga
mandinga
mica
Mossano
Puff Daddy
Puya-ocazional
Tom noxer
tony ray
inna
Alex velea
Oceana
si multi alti...
funda?

| drAn3 a răspuns:

In principiu black si death metal. Dar cu toate variatiile celtic-, folk-, extrem-, epic-, viking-, si bineinteles pagan metal! Dar ascult si grindcore, deathgrind, pornogrind, brutaldeath etc.
Nu-mi place heavy.
Ca formatii preferate... pai Windir e cea mai minunata formatie. De black metal imi mai place mult dissection.
Avulsed sunt foarte tari, e brutal death
Hypocrisy sunt geniali, canta despre extraterestrii, daca prinzi gustul garantez orgasm auditiv. I-am vazut live.

Piese favorite... le-am ascultat mai toata discografia, cand dau de o formatie noua nu iau doar o melodie, imi iau un album si il ascult pe tot. De la cei de mai sus imi plac toate happy

| drAn3 a răspuns:

Au era sa uit, imi mai place foarte mult electro si minimal, dar asta doar in cluburi cu mult intus la bord sau cu prietenii.

gen paul kalkbrenner, marek, alle farben etc

| IoanaEvelina a răspuns:

Rock- nightwish, skillet, unSun, Sia

| Roxi_7263 a răspuns:

Eu ascult rock. si melodia preferata este nymphetamine de la cradle of filth. si mai ascult evanescencewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock si pop-rock si folk
trupe:greenday paramore plain white t's
melodii preferate toate de la trupele de mai sus si
Noisettes-never forget you
Caro Emerald -back it up
Train -hey soul sister

| Kheeda a răspuns:

DaOne, Alex, Shakira, B.U.G Mafia.
Estradda-Vorbeste Lumea
Lucky Man Project - Pumpin
Don Omar - Danza Kuduro
Deepside Deejays - Never be alone; x
What`s UP - Povestea inimii
CIA- unde e eabatting eyelashes
DaOne-pitipoanca
vescan&dj wicked - intr-o alta viata. mi-ar lua o zii sa le scriu pe toate happy