| hrdcore a întrebat:

Voi ce spuneti? este sau nu este mort tupac?

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Te ajuta pe tine cu ceva daca e sau nu mort? Conteaza ce a facut el cand se simtea prezenta lui. Acum si daca traieste nu mai conteaza. Nu ne avantajeaza sau dezavantajeaza pe noi cu nimic. Eu cred ca este mort.

| DeXxa a răspuns:

Doooh, a murit in 1996 straight face

| Didu a răspuns:

Fizic nu mai e printre noi, dar va ramane mereu viu in sufletele fanilor:X.

| pypa007 a răspuns:

Bacemi da tu ma car stii cine o fost tupac ma car
nu mai fii asa ironica
daca nu stii stai in banca ta si vezici de motanu taulaughing

| SEAL a răspuns:

Eu cred ca e mort dar daca traieste nu cred ca o sa aflam niciodata

Răspuns utilizator avertizat
| ioana147 a răspuns:

Estestraight face