| pitykot a întrebat:

Voi credeti ca Justin Bieber este gay? Eu. l-am cunoscut de mai multe ori la concertele lui in Canada si nu este gay va asigur am nr lui de tel cine vrea sa ia legatura cu el cautati-ma pe id:andreea.1717@yahoo.com...Dar mai bine spuneti voi ce credeti despre el.si daca aveti vreo informatie recenta despre el spuntetimi. Aveti vreo intrebare pe care sa eu pun lui si sa va spun ce a raspuns?

Răspuns Câştigător
| Smileee a răspuns:

Nici eu nu cred ca este gay. MUlti spun asa poata ca le este ciuda pe el caci este frumos si are o voce de aur. Si eu sunt o fana de a lui. Ti-am bagat id-ul tau in lista. Da-mi accept plz. Am sa iti trimit pe mess o intrebare care vreau sa i-o adresezi, daca stiu sigur ca nu e minciuna. Pupici :*

100 răspunsuri:
| Aℓida a răspuns:

Eu sunt sigura ca nu este gay... dar am citit pe net ca pubertatea ii afecteaza vocea lui Justin... ce tristcrying

| andreeaaa1 a răspuns:

Mie una nu-mi place justin bieber e mic si canta naspa...

| gangstarap a răspuns:

E cel mai mare gayyyyyyyyyy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer...eu cred ca e destul de dragut.imi plac de la el 4 melodi : love me, eenie meenie, one time si baby si nu, nu cred ca este gay in nici un caz, acum nu. i vina lui ca asa arata happy

| andrei95 a răspuns:

FAGGOT!
am citit aceasta intr-un articol in care chiar el a zis ca e gay pacat ca nu mai tin minte numele site-ului

| MaimoSH a răspuns:

E gay dar nu se arata. E un porc!

| hannibal a răspuns:

Da draga si eu am cunoscut-o pe madonna si mi-a dat 1000000 de euro.laughing eu te cred.

| geoolina a răspuns:

Nu e gay(cel putin nu cred)

| yeahman a răspuns:

Si marmota?laughingfugi ma.il cunosti pe justin bieber? si eu pe usher.cand ne intalnim toti 4laughing?

| cristinika_8682 a răspuns:

Apropo cati ani are justi 15 nopz?

| Andreeeeeaaa♥ a răspuns:

100 % Nu e Gay! Nu are cumthinking adica el din cate stiu are iubithalaughingstraight facecum sa fie gay`thinking

| danyellegolas a răspuns:

Eu cu syguranta nu cred ca ar fy gay deoare ce exysta atitea speculaty in presa si nu cred pina nu vad cu ochi mai ca este adevarat asa ca presa este de ****

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca ar fi ce? Ar fi singurul?

| doraz a răspuns:

Tu o stii si pe Adela Popescu, il stii si pe Bieber mai lasa-ne.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skumpa mea nu-l cunosti daca il cunosti trimte-mi o poza cu tine si cu el

| DeXxa a răspuns:

Nu e gay, altfel nu se culca cu mine laughing

| Freky a răspuns:

Eu nu cred ca este gay!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred dupa cate stiu are iubita

| adela100sweet a răspuns:

Nu cred ca e gay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il cunosc de 24 de ani. Am copilarit impreuna... Era in trecere aseara prin cartier. M-a rugat sa-ti transmit sa inveti limba romana, si apoi sa postezi pe forumuri aberatii eUFOrice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca il cunosti. Si marmota invelea ciocolata in staniol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E gay da`l in mm lui de urat draq pletos capatanos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te rog intreaba-l din partea mea Raluca daca e gay si daca e adv ce se zice despre elstraight face si daca e adevarat ca a declarat pe teiteer ca e gay?straight face pacat de el daca e asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am vazut pe youtube clipuri cum ca el este gay dar stiu ca nu este deloc asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este gay... Era cu unu in bae si isi faceau laba. straight face s0z la fete:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol.nu este gay! god, si poate are un numar de telefon pentru fani. dar sunt sigura ca nu ar raspunde el.si eu l-am cunoscut. l-am dus acasa sa-mi cunoasca mama, apoi l-am servit cu un suc. mi-a cerut sa-l invat romana, si mi-a dezvaluit cine e iubita lui. ce ziceti? careva interesat? disperare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EU NU CRED CA ESTE GAY! pitykot, daca vorbesti cu justin sa ii spui di partea mea, alex, ca muuuuuuuuuuuuulta lume spune ca el nu este gay!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi sa vina in petrosani sa tina un concert

Răspuns utilizator avertizat