| pitykot a întrebat:

Voi credeti ca Justin Bieber este gay? Eu. l-am cunoscut de mai multe ori la concertele lui in Canada si nu este gay va asigur am nr lui de tel cine vrea sa ia legatura cu el cautati-ma pe id:andreea.1717@yahoo.com...Dar mai bine spuneti voi ce credeti despre el.si daca aveti vreo informatie recenta despre el spuntetimi. Aveti vreo intrebare pe care sa eu pun lui si sa va spun ce a raspuns?

Răspuns Câştigător
| Smileee a răspuns:

Nici eu nu cred ca este gay. MUlti spun asa poata ca le este ciuda pe el caci este frumos si are o voce de aur. Si eu sunt o fana de a lui. Ti-am bagat id-ul tau in lista. Da-mi accept plz. Am sa iti trimit pe mess o intrebare care vreau sa i-o adresezi, daca stiu sigur ca nu e minciuna. Pupici :*

100 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaa si cum draq este in canada? ca eu la 19 ani n-am fost acolo
bai pitykot lasa vrajeala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e ala gay? E frumos Jastin! Nr. lui e asa:0014046653410 am sunat. El e. Dac nu ma credeti credeti, ce vteti are o voce superba mia cantat o melodie lovemi e super misto!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L'am **** aseara in cur sa fii auzit cum tipahappy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piticot justin bieber nu e gay si am deja nr.lui de tel.am si idul si sory daca tei facut planuri sa te mariti cu el sau ceva de genu ca el e iubitamiu sory da daca nu era til dadeam uitati id ul lui jb_id. a da si stau cu el in vila si in oras si in tara asa ca nu vamai strofocati atat fetelor. ca degeaba o faceti. ceao!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o cunosc pe madona de 15 ani mergeam la o bauta cu ea si spargeam seminte in fata bloculuilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu este gay. Mie imi place de el ca este frumos si inteligentsi are o voce magica si frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io nu cred ca justin este gay
da am o intrebare apropo cati ani ai ca te pupi cu toate fetele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca da finca l-am vazut in revista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar vrei sa te cred ca il cunosti pe jb... tu cunosti pe toata lumea si pe adela popescu>>>> ha ha ha laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am o intrebare pentru el intreaba-l te rog el are scype daca da spune-i sa ma caute anamaria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ezzra cei cu comm-ul acela o doamne nu cred ca e gay daca asa de imbraca nu inseamna ca e gay.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e gay... e pedofil laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te cred!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alta nebuna laughing
E cea mai mare fetita, daca il pui sa se bata cu o pisica il baga in spital laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine, am sa iti bag id-ul pentru ca as vrea sa aflu mai multe despre el. Sa imi dai accept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io nu cred cai gay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebal : sa-ti dea scype lui?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai idiul lui damil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E gay dal dracu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io una nu

| AleAnyo a răspuns:

Cu siguranta l-ai intalnit. Eu te cred. Si eu sunt cu Ashton Kutcher si pe langa asta il insel cu Orlando Bloom. Fataaaaaaaaaaa! Unde ti-e capul?! Cum sa fi prietena cu Justin Bieber?! Si cum poti sa cunosti de mai multe ori pe cineva? OK...recunosc ca nici eu nu credeam ca e gay...Asta pana cand era la nu stiutiu ce premiera si a pupat-o pe una si s-a enervat pe el iubitu-su. Apoi a zis si el: si la Oprah,,, si la radio,,, si in cateva reviste. Oricum nu lua personal ce ti-am spus. Poate ca l-ai cunoscut,,, dar eu nu te cred. Atat.

| gabi45 a răspuns:

Mai mare gay ca Justin Bieber nu exista! E un prost si jumatate.Masa lo facut la comanda si suge **** pe la colturi!

| DenniDen a răspuns:

Gay?
cine a zis prostia asta.
nu este gay!:-o :-o

Răspuns utilizator avertizat
| google334 a răspuns:

E cel mai mare gay oh go on

| batyk98 a răspuns:

Cel mai mare GAY

| ana_4921 a răspuns:

Justin nu e gay se intalneste cu fete eu cred ca este foarte dragut

| AllieB a răspuns:

Cn crede ca ii gay ii un big big loserwinking
Deci eu nu cred!
Ptr ca is o BELIEBER! xDD (L)
Prea skump:X
ce`l mai skump cu o voce de aur day dreaming:X
te-am adaugat in lista. Da`mi accept pls.
Peace and love;-)

| aNNmz a răspuns:

Mare dreptate are Smileeee chiar oameni sunt gelosi pe el.andreeea1 este un exemplu de om gelossss xD

| 97xBlue a răspuns:

Sa ma cac pe masa