| pitykot a întrebat:

Voi credeti ca Justin Bieber este gay? Eu. l-am cunoscut de mai multe ori la concertele lui in Canada si nu este gay va asigur am nr lui de tel cine vrea sa ia legatura cu el cautati-ma pe id:andreea.1717@yahoo.com...Dar mai bine spuneti voi ce credeti despre el.si daca aveti vreo informatie recenta despre el spuntetimi. Aveti vreo intrebare pe care sa eu pun lui si sa va spun ce a raspuns?

Răspuns Câştigător
| Smileee a răspuns:

Nici eu nu cred ca este gay. MUlti spun asa poata ca le este ciuda pe el caci este frumos si are o voce de aur. Si eu sunt o fana de a lui. Ti-am bagat id-ul tau in lista. Da-mi accept plz. Am sa iti trimit pe mess o intrebare care vreau sa i-o adresezi, daca stiu sigur ca nu e minciuna. Pupici :*

100 răspunsuri:
| 97xBlue a răspuns:

Eminem e unchiumio *** laughing

| fanjustinbieber a răspuns:

Cand vine in Romania mai exacta asta vreau sal intrebi

| Alexya_8888 a răspuns:

Eu nu cred ca este gay, eu il iubesc pe Justinlove struck dar cand am vazut atatea poze cu el sarutandu-se cu fetelecrying nu prea mai simt ca inainte dar va ramane in inima mea:*.Te-am bagat in lista.Id-ul meu e anney_marie99@yahoo.com cine il vrea sa il ia.

| danyellegolas a răspuns:

Eu cu syguranta nu cred ca ar fy gay deoare ce exysta atitea speculaty in presa si nu cred pina nu vad cu ochi mai ca este adevarat asa ca presa este de ****

| Andreeeeeaaa♥ a răspuns:

100 % Nu e Gay! Nu are cumthinking adica el din cate stiu are iubithalaughingstraight facecum sa fie gay`thinking

| LucaMe a răspuns:

Ca gfggdgdfsnluuigv

| LucaMe a răspuns:

Ca gfggdgdfsnluuigv

| cristinika_8682 a răspuns:

Apropo cati ani are justi 15 nopz?

| yeahman a răspuns:

Si marmota?laughingfugi ma.il cunosti pe justin bieber? si eu pe usher.cand ne intalnim toti 4laughing?

| CboY a răspuns:

JB is not gay he is a boy like us...more of us are gelous and they say a lots of lies...winking

| daiana_1317 a răspuns:

Pai nici eu nu cred ca e gay si eu sunt o fana deci nu cred deloc asta...app te-am bagat si eu in lista da-mi add te rog am multe inrebari sa-ti pun:*:*:*:*