| pitykot a întrebat:

Voi credeti ca lui justin chiar ii place de Rihanna sau altcineva? el este dragut si sa stiti ca are iubita.si nu e faimoasa.este o fata de treba si eu am cunoscuto in concertele lui in Canada.

6 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Du'te ma d'aici cu intrebarile tale, daca il cunosti asa bine pe Justin Bieber intreaba'l pe el. Cica l'ai cunoscut LOL, daca l'ai fi cunoscut ai fi stiut prea bine despre lucrul asta si nu ne'ai mai fi intrebat pe noi.

| DeXxa a răspuns:

Ma fetito nu mai abera aici.nici tu nu crezi ce zici straight face

| addicting a răspuns:

El a declarat ca ii place de rihanna ca femeie insa ea nici nu s-a uitat la el, krd ca totusi si-a gasit dragostea printre fetele de varsta lui.kiss

| AnYkA52 a răspuns:

Justin este fan nr 1 Rihanna si a declarat ca nu se mai spala pe fata pentru ca desi l-a refuzat Rihanna i-a dat un pupic pe obraz... fundita?

| adela100sweet a răspuns:

Daaaaaaaaaa nu te mai da arici mare ca nime nu te crede

Răspuns utilizator avertizat