| FR3SH a întrebat:

Voi cumparati albumul lui MarkOne1 pe 30noiembrie? eu Da il cumpar!

Daca il cumparati sau nu sa-mi spuneti de ce? big grin FUNDA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| HaDeS20 a răspuns:

Da, il cumpar. Motivul e simplu! 20cm stands for records and tapes, real rap music not bitches and lames!

| amusername2 a răspuns:

Nu-l cumpar, n-am bani. Funda?

| amusername2 a răspuns:

Exact la ce ma asteptam, nu cumpara albumul, esti departe de a intelege versurile lui Markone1, tu esti doar un copil care se da smecher ca stie sa injure dar nici nu stie sa scrie. Nu cred ca eu te-am jignit, se pare ca doar atat te duce capul... rog un admin al TPU sa iti stearga contul pentru ca injuri oameni degeaba.