| sandrika12 a întrebat:

Voua care va place mai mult din astea:alexandra stan, inna, antonia, andra? si de ce?

Răspuns Câştigător
| DreamAutopsy a răspuns:

Nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu,nu! Ai înțeles?!
Mi se face scârbă.

13 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Niciuna,pentru ca nu stiu sa cante si au melodii idioate.Prefer niste Green Day sau Sepultura.Pa!

| itscloudyoutside a răspuns:

Eww! Niciuna.

| Biuka a răspuns:

1.Inna (este foarte frumoasa, are talent, si datorita ei suntem foarte apreciati in lumea intreaga )
2.Andra (este o foarte foarte buna cantareata, prezentatoare, Sotie si nu in ultimul rand mama. O respect pentru tot ce face happy

| Alrawan a răspuns:

1.Antonia love struck
2.Andra
3.Alexandra Stan
4.Inna -.-"

| BeliebersGJB a răspuns:

Nu Conteaza Care ne place noua
Conteaza Care iti place tie:*
Ca daca zice cine`va ca ii place antonia si tie nu...
Doar nu asculti Antonia ca asa a zis X.:*
Funditaa?

| love3372 a răspuns:

Bai. inna si alexandra stan fac doua beaturi si gata! unele melodii hai.mai merg
Andra este foarte veche si are o voce minunata:X ati auzit-o cumva live?

| Alissonn14 a răspuns:

Nu prefer pe nici una in general ( adica nu o prefer pe inna si alexandra stan deloc, da trecem peste ). Singura care imi place ( sa zicem ), ar fi andra. Dar acum a inceput sa scoata si ea melodii tampite...De antonia nu imi place deloc, nu am nimic cu ea, da pur si simplu nu imi place laughing.

| Madalina285 a răspuns:

1.Inna 2.A.Stan 3.Andra 4.Antonia

| Unbearable a răspuns:

Cine-s fufele astea?hee hee

| Unbearable a răspuns:

Daca inna e superba, eu sunt Monica Columbeanu...

| AlexandraPrincess a răspuns:

1.Andra
2.Antonia... imi plac vocile lor sunt modeste smug love struck

| Patty99 a răspuns:

1.Inna este superba si kanta foarte frumos
2.Alexandra Stan e tot romanca si este ff desteapta!

| Andraaaaaaaaa a răspuns (pentru Patty99):

Dar Andra si Antonia ce-s? Chinezoaice? laughing))))))))))))))