| danutzaxcs a întrebat:

Vreau sa descarc muzica mp3. Imi recomanda cineva un site bun, de unde sa nu ma pricopsesc cu virusi?

6 răspunsuri:
| MaricikaFrumushika a răspuns:

Iti recomand http://www.azmp3.ro, un site foarte bun in materie de muzica noua, de toate genurile, albume si videoclipuri misto!

| Puf0sheniieee a răspuns:

Incearka::fisierulmeu.ro
eu de'acolo imi descarc muzica

| Noir a răspuns:

Beenmp3 este un site foarte bun, dar vezi ca uneori melodiile sunt incepute dar nu mai ajung la sfarsit.Cauta mai bine ca gasesti orice acolowinkingwinkingwinking
funditabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.musicmall.ro --> platesti, dar banii ajung la artisti si asa o sa ai si u melodie noi ptc artistii isi vor permite inregistrarea;)