| Cristina_Stefania_1996 a întrebat:

Vreau sa devin cantareata cum devin?

2 răspunsuri:
| Anamaria9834783 a răspuns:

Bună ai nevoie de lecții de canto.Multe exerciții cu vocea, vocalize(îți spun din propria experienta). Încearcă sa canți melodii ușoare și treptat sa canti melodii de la Ariana Grande...
(Am fost la Vocea României Junior, îți spun din propria experienta ce trebuie sa faci)
Baftă!

| Anamaria9834783 a răspuns:

Bună,ai nevoie în primul rand de lecții de canto.Multe exerciții cu vocea, vocalize,(îți spun din propria experienta)
Dacă nu vrei sa mergi la canto te pot ajuta.(Eu am fost, am fost la Vocea României Junior, îți spun din propria experienta ce trebuie sa faci)
Baftă!