| ubitzika a întrebat:

Vreau sa devin cantareata pana acum nu am luat lectii de canto dar multa lume imi spune ca eu cant foarte frumos si am fost la cateva concursuri si am luat locul 1 de fiecare data am concurat odata cu o fata care a luat lectii de canto de 9 ani si tot eu am castigat dar nu stiu daca e bine sa particip la concursuri fara sa iau lectii pentru ca de acum imi cer si negative si parintii mei spun ca nu vor sa dea 2 milioane pe 1 negativ cand pot sa ia altceva de banii astia...sad am gasit niste cursuri gratuite si mama a spus ca ma lasa dar nu stiu ce sa fac... voi ce spuneti sa continui sa cant? sa mai particip la concursuri?

52 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si am o voce superlove struck...toata lumea mi-a spus asta.si eu in septembrie anul acesta ma voi duce la cantolove struck.

si iti urez succes:*. roaga-i pe parintii tai sa te duca.renunta la unele lucruri si strange bani pentru negativ:*

sper sa ai noroclove struck. spune-le parintilor tai ca iti doresti asta si inseamna totul pentru tine.eu asa am facut si a merslove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as spune da sza-ti continui viszul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si fii puternica nu te lasa asa usor mergi mai departe si vei vedea ca va fi bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand o data ce ai tai nu te sprijina ai incredere in tine si in visu tau...nu te lasa batuta! asta e cel mai important.intereseaza.te si incearca sa faci tot posibilu si imposibilu sa iti realizezi visul.bafta.prin asta trec si eu cu actoria.sun o fata nascuta in tg jiu si crescuta langa ai mei in milano.am posibilitati dar nu am sprijin. din partea alor mei.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa faci cea ce iti place si cea ce sti sa faci mai bine, daca iti place sa canti si te pricepi destul de bine eu zic sa continui, daca ai un dar folosestel si nu te lasa. succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur sa continui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.gasesti negative si pe internet.tre sa stii unde sa cauti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi ca decizia sa tio ei singura, dar daca vrei parerea mea mai bine canta.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa deci ai luat premiul 1? trebuie sa le explici alor tay si cand iti dau bani de buzunar strangi! si asa poti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contacteaza id messenger club.project sunt producator si cred ca te pot ajuta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca e o idee buna sa iti urmezi visele.
Si daca tot ai atat talent, de ce sa-l risipesti?
Mai bine sa continui sa canti.
Daca parintii tai nu vor, spune-le cat de mult iti place sa canti.
N-ar trebui sa renunti.
Iti urez succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut... sper ca te-ai dus la concurs happy. stii, si eu vreau sa devin cantareata am deja 2 prietene cu care cant, si ma gandeam ca daca nu o sa pot deveni macar sa am o trupa. si sa fiu chitarista acolo, deja am invatat sa cant la ea, am facut atatea dansuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa devin cantareata dar mama mea ma inscris la dansuri este o dezamagire completa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cum este si eu as vrea sa devin cantareata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, deoarece daca te simti bine cand faci asta ar trebui sa continui, e cisul tau si daca esti buna la cantat poti lua si lectii de canto dar nu neaparat, sfatul meu este acela de ati urma visul. Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am nici ieu nu am luat lectii de canto si si eu kant bine si mi-am dorit de kend eram mica sa devin celebra asa ca dutii visul mai departe
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu e asa de simplu sa devi catareata s-au sa fi catareata eu zic in general ca nu tote fetele vreau sa fie catareta eu am voc dar nu vreau sa fiu catareata. eu am14 ani sunt din braila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede in visul tau, eu sunt de parere ca daca renunti faci o mare greseala, eu am 16 ani si visez sa devin cantareata inca de mica si ma straduiesc dar nu renunt asa ca nu renunta nici tu si cine stie poate ne vom intalni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic da pentr-u ca asta e si visul meu cant bine am fost la multe concursuri si mereu am castigat acum trebuie sa iau lecti si caut oa agentie i-ti urez bafta

| Dori09 a răspuns:

Deci ai continuat sa Cânți?

| deea9707 a răspuns:

Ia niste negative de pe net inregistreazate fa niste videoclipuri posteazale pe you tube lasa adresa de mail scris acolo(crede-ma la mine a mers) si mergi la cat mai multe concursuri dk ai voce nu o irosi. ps si strangeti bani si fa-ti si uh nijtenegatine, du-te la un studio

| maraioana a răspuns:

Eu zic sa incepi sa iei lectii de canto. asa ar fi mai bine, si daca esti din bucuresti eu zic sa mergi la corul de copii radio