| Lalalaaaaaaaaaa a întrebat:

Vreau sa fac niste lectii de canto si chitara (clasica )in Pascani Judetul Iasi ..stiti vreun profesor bun? Ai mei nu-si prea permit.pot sa ii conving cumva? Am o voce destul de buna, am inteles ca lectiile gratis, online ..degeaba le fac, imi stric voce.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot vrei un profesor de canto si nu iti poti permite unul exista un joc pe internet numit karaoke party.Ti-l recomand mie chiar mi-a placut chiar daca am voce de morsa care moare cand cant laughing

1 răspuns: