| TheToxicNightmare a întrebat:

Vreau sa fac un CD cu muzica pentru mama mea. Ce melodi imi recomantati?

6 răspunsuri:
| smooky a răspuns:

Intreab-o ce preferinte muzicale are?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

eu iti recomand melodii mai vechi...
si mama ma pune sa-i fac si cam astea sunt preferintele eibig grinbig grin

| djnino a răspuns:

Pffff intrebare grea...depinde ce stil de muzica ii place jaz, pop, rocklaughing, slow, blue etc...

| CuppiDoon a răspuns:

Niste melodii de suflet pentru mama... Cauta pe net. chair asa melodii de suflet pentru mama... uite una : http://www.youtube.com/watch?v=TDZras1U2y8

| Nu conteaza a răspuns:

Blaxy girl- dear mama thinking si melodii legate de mame smug o sa se emotioneze love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paraziti