| Liviu_Alexandru_1986 a întrebat:

Vreau sa ii fac un DissTrack unui prieten, il cheama Viktor Mark pe Youtube, am nevoie de versuri va pun pe canal. Intrati la el pe canal si inspirati-va daca puteti!

3 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

In primul rand, disstrack-urile sunt cancerul internetului.Si in al doilea rand, de ce naiba zici "vreau sa fac un disstrack unui prieten" si dupa aia "dati-mi versuri". Daca tot vrei sa faci un **** de disstrack fa singur, nu cersi versuri pe TPU de la oameni mai inspirati decat tine.

| Maria_Oaches_1969 a răspuns (pentru MCRgurl):

Poate il face doar de caterinca, sa rada si ei

| madalinfindrihan a răspuns:

Hai frate ce disstrack faceti voi?
S a umplut Youtube ul cu ****.