| drumsandrainbow a întrebat:

Vreau sa imi intalnesc trupa preferata la aeroport cand vor ateriza in romania ptr ca este primul concert din tur la noi si sigur aici vor ateriza din sua in europa dar nu stiu cum sa aflu cu ce avion ajung. Adica fac escala sigur. Insa sunt mai multe posibilitati de oras in care sa faca escala si mi e foarte greu sa ghicesc. Aveti idee ce pot face? Daca este cineva care a mai facut asta inainte si imi poate da vreun sfat. Oricum ma voi duce in ziua respectiva la aeroport si voi sta toata ziua dar daca ei au ajuns inaintea mea degeaba. De asta zic ca ar trebui sa aflu sau sa am o idee cam cu ce avion ar veni. Si unde mai precis sa astept in incinta aeroportului ca sa am cele mai mari sanse sa i vad? Nu am fost niciodata cu avionul si nu am nicio idee. Multumesc. Ofer funda!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand vin niste trupe importante nici macar nu ii vezi cand aterizeaza pe aeropoarte comerciale. Exista sectiuni vip, ii ia cu masina direct de pe pista si ii duce direct la hotel.

| drumsandrainbow explică (pentru suntserios):

Da dar nu sunt cea mai importanta trupa de pe pamant. Nu e ca si cum vine rihanna sau ceva. Plus ca acum 6 luni cand au avut tur tot in europa si primul concert a fost in moscova si un grup i au asteptat si facut poze cu ei, autografe si au fost foarte ok. Deci s-a putut. Ce altfel nu m as fi gandit