| Kamnikaze a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o pereche de casti audio, si ma intrebam ce imi recomandati?

6 răspunsuri:
| Pitzipoanca a răspuns:

Eu am Sony. Au fost cam 90 lei.

| Kamnikaze explică (pentru Pitzipoanca):

Cum se aud? Ca din astea vreau sa-mi cumpar si eu.

| Pitzipoanca a răspuns (pentru Kamnikaze):

Eu sunt super multumita. Se aud foarte bine, chiar si pe mizeria mea de telefon. Ca sa nu mai pun la socoteala ca sunt mari si calduroase.hee hee. Desi vezi ca sunt (cel putin) vreo 2 modele asemanatoare la pret. Este modelul pentru mp3 si este modelul dj. Modelul dj are un cablu foarte lung si sunt putin mai mobile. Parca pe modelul dj suna mai bine bassul, dar poate sa fi fost si de la equalizer.

| DraudeS a răspuns:

Beats By Dre.

Spor!

| DrakuSaTeIaDePc a răspuns:

Greu de spus care sunt cele mai bune casti din lume. Exista casti profesionale de studio care costa mii de dolari. Sennheiser, Audio-Technica, Beyerdynamic sunt cateva firme care produc casti foarte tari, atat pentru profesionisti cat si pe segmentul consumer

| DrakuSaTeIaDePc a răspuns:

Greu de spus care sunt cele mai bune casti din lume. Exista casti profesionale de studio care costa mii de dolari. Sennheiser, Audio-Technica, Beyerdynamic sunt cateva firme care produc casti foarte tari, atat pentru profesionisti cat si pe segmentul consumer! FUNDA?