| Al3xAnDrU66 a întrebat:

Vreau sa particip la balul bobocilor, dar sunt si probe de talent, si trebuie sa cantam...numai ca eu nu am voce, iar fata cu care merg la bal are voce si totusi vrem sa cantam voi ce imi sugerati sa fac, poate sa invat sa cant, dar cum, si ce piesa?

2 răspunsuri:
| Elisa512 a răspuns:

Puteti sa faceti un duo in care tu sa fii o voce secundara, mai pe fundal. Puteti sa mergeti impreuna la cateva lectii, doar asa... sa va documentati putin. Bafta! Sper sa castigati.:-) :-) :-)

| JustMeForever3 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa il rogi pe profesorul de muzica de la scoala unde inveti sa te ajute si sa iti recomande niste piese usoare