| Phhh a întrebat:

Vreau si eu cat mai multe partituri pentru pian [orga]! FUNDA :**

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Www.sheetzbox.com

2 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Partituri pentru pian gasesti pe http://library.load.cd,dar si pe alte site-uri sau poti cauta magazine unde au partituri pentru pian sau la anticariat unde vand carti vechi.

| Kelsi a răspuns:

Pai...nu pot sa-ti propun decat sa cauti pe net. Asculta pe youtube ce melodii iti plac si apoi cauta-le pe net. Daca nu vrei asa, eu am o prietena care are orga electronica si are anumite cantece pe ea. Iar pe net are si partiturile. Pot vb cu ea sa-mi dea site-ul. Te intereseaza? smug