| youandmeislove a întrebat:

Vreau si eu cateva melodii rock frumoase! plz

Răspuns Câştigător
| AndraDeeaBrockencyde a răspuns:

Eu ascult rock si imi place foarte mult uite sugestiile mele:
Brokencyde-true love
Brokencyde-booty call
cauta trupa brokencyde pe Youtube si vezi melodiile lor o sa iti placa sau daca nu alta trupa care imi place si e buna Black Veild Brides(BVB). Funda?

1 răspuns:
| KaulitzcestLove a răspuns:

Uite,ce zic. Tokio Hotel (am vazut ca si tu esti un Alien! :* ),BVB,Brokencyde, BVB, Green Day. Daca mai gasesc iti spun :*
Sper ca ti-am fost de ajutor, si daca e asa, poate ma rasplatesti.batting eyelashes :*