| →Ðeny :x← a întrebat:

Vreau si eu niste manele noiiiiiii de la Denisa, Nicolae Guta sau Nicoleta Guta.mersi:* dau fundita >:

10 răspunsuri:
| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Imi este mila de tine :(!

Cauta pe aici http://regemp3.net/! Funda plz?:X:X::*>:D

| Kenny a răspuns:

Parazitii - De ziua ta e buna?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nevoie de nenea Guţă. Hai să-ţi spun, ia-ţi tubul de fixativ şi lălăie prin casă despre viaţă, femei, bani şi duşmani. Văd că te cheamă Denisa, deci Denisa number 01!

| SHINeeLover a răspuns:

Mie mi-a placut raspunsul lui Kennyrolling on the floor

| tototo a răspuns:

Yubita... denisa o poza cu un golan, denisa de ce azi noi doi ne despartim, denisa mai da-mi o sansa, nicolae guta e scris undeva, nicolae guta & nicoleta guta hai sa mergem, denisa sunt geloasa, denisa - azi este ziua ta, denisa & florin salam locurile in care ne intalneam, denisa - mr. juve, mr. juve cu toba si basu, denisa - inima salbatica, narcisa - nu-ti bate joc de mine.cam astea sunt preferatele mele. te pup, si sper ca iti sunt de folos...

| Fawkes a răspuns:

Imi este foarte mila de tine pentru ca nu iti dai seama ca e muzica inculturii...

| Alin5644466 a răspuns (pentru Fawkes):

E mama ta la produs