| reyna_7838 a întrebat:

Vreau si eu niste melodii dance mai faine big grin mersi :*

Răspuns Câştigător
| Elly55 a răspuns:

Am urcat 2 pachuri aici :
SELECTIE MUZICA (23 martie) 2011
http://www.megaupload.com/? d=VCEX0MLY

1.Catalina - Joe Le Taxi 2010 (Treitl Hammond & GeF Remix)
2.Dj Sava feat Cristina - 2.2 (Story Extended)
3. Emil Lassaria F.Charm - 9MM (Original Radio Edit)
4.Morris - Because of u (Extended Mix)
5.Sak Noel - Loca People Original Mix
6.Sasha Lopez - All MY People 2010 (Extended Club Mix)
7. Sweet Kiss - Alin Alin (Dj Robert Georgescu Final Remix)
8.Tony Ray feat. Sin Project - Habibi (Extended Mix)
9. White Label - No title
10.ZaBaVa feat. Dj Jonnessey and Aner - You (Extended Mix)

Muzica de club 2011
http://fisierulmeu.ro/......s-rar.html
Pachul contine
Top 20 Vibe FM (20 Vibes) * Super *

1. 2-Pm feat. Mr. Z - Yakalelo (Extended Mix) (3:49)
2. Afrojack feat. Eva Simons - Take Over Control (Extended Vocal Mix) (6:40)
3. Akon - Once Radio (Radio Edit) (3:52)
4. Angie Be - Soundwaves (Extended Mix) (6:12)
5. Armin Van Buuren vs. Sophie Ellis Bextor - Not Giving Up On Love (3:22)
6. Bob Sinclar feat. Sean Paul - Tik Tok (Club Mix) (4:11)
7. Cheryl Cole - Promise This (Digital Dog Club Mix) (6:03)
8. Dada Obernik & Harris - Stereo Flo (Extended Club Mix) (6:20)
9. David Guetta & Joachim Garraud feat. Chris Willis - My Freedom (Extended Club Mix) (7:06)
10. Dr. Kucho! feat. Marta Bolanos - La Tarde Se Ha Puesto Triste (7:45)
11. Duck Sauce - Barbra Streisand (Original Mix) (4:56)
12. First State ft. Relyk - Cross The Line (Extended Mix) (9:04)
13. Loko - I'm Ready (Original Mix) (6:38)
14. Martin Solveig ft. Dragonette - Hello (Original Mix) (4:42)
15. Peter Luts - The Rain (Radio Edit) (3:19)
16. Simina - Hold Me In Your Arms (Radio Edit) (3:32)
17. Swedish House Mafia - One (Your Name) feat. Pharrell (Vocal Mix) (5:54)
18. Swedish House Mafia vs. Tinie Tempah - Miami 2 Ibiza (Extended Vocal Mix)
19. The Chemical Brothers - Dissolve (Bloody Beetroots Remix) (3:20)
20. Vali Barbulescu - Addicted 2010 (David Deejay Remix)
Auditie placuta!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Si un altul aici:
Selectii Muzica De Club Noua - 23 Martie 2011 * Vol. 21 * * New! *
http://s1.transfer.rol.ro/6507f62669b315f1d8a8bfdbf0691f87.html

1. Abel Ramos feat. Rozalla - Where Is The Love (Nicky Romero Remix) (5:59)
2. Afrojack and Bobby Burns - Bridge (Original Mix) (7:07)
3. Alessia - Find Me (Ale Ale) (Extended Version) (5:39)
4. Alex Gori - Jipsyfunk 2011 (Original Mix) (5:55)
5. AlexUnder Base Feat. Lys - Call Again (Extended Version) (5:13)
6. Anthony Ross - Cocaine Cowboys (Original Mix) (7:14)
7. Anton Pieete - Whaler (Original Mix) (7:19)
8. Avicii - Sweet Dreams (Avicii Swede Dreams Mix) (5:53)
9. Budzillus feat.Thalstroem - Der Untergang (Aka Aka Remix) (6:50)
10. Claudio Cristo, Andre Rizo Feat. Dustin Moon - House Lovers (Original Mix)
11. Connect-R - Ring The Alarm (Extended Mix) (5:14)
12. Connect-R - Ring The Alarm (Radio Edit) (3:13)
13. Connect-R - Ring The Alarm (Wac`s Private Remix) (5:03)
14. CORINA feat. JJ - No Sleepin (Odd Extended Remix) (5:49)
15. Culcha Candela - Berlin City Girl (Wir Club Mix) (4:51)
16. Da Fresh - Ikuko (Original Mix) (6:41)
17. Daft Punk - Technologic (Vali Barbulescu Remix) (5:16)
18. Dario Nunez & Sergio Gallegos ft. Samantha Moon - Madam (Original Mix)
19. Dave Darell vs. Klingenberg - I Need A Dollar (Club Mix) (5:46)
20. Deepside Deejays - Live it Up (Emil Lassaria Remix) (6:36)
21. Dj Jose feat. Stephen Pickup - Rendez Vous (Balearic Club Mix) (6:24)
22. DJ Madskillz, Morning Glory Seeds - Birdman (Original Mix) (7:30)
23. Dj Sava feat. Cristina - 2.2 (Story Extended) (6:02)
24. Edward Maya & Vika Jigulina - Desert Rain (Club Version) (6:46)
25. Eliza Doolittle - Moneybox (Sam Young Remix) (6:38)
26. F Charm - Asesina (Emil Lassaria Remix) (7:05)
27. Faithless feat. Dido - Feelin' Good (Ferry Corsten's Fix) (6:22)
28. Fedde Le Grand - Control Room (Original Club Mix) (6:00)
29. Fedde Le Grand Feat. Patric La Funk - Autosave (Original Mix) (6:34)
30. Gabriel Rocha - Drunken Russian (DJ PP Edit) (7:04)
31. Ian Carey ft. Snoop Dogg, Bobby Anthony - Last Night (Extended Mix)
32. Jay Lumen - On You (Original Mix) (7:08)
33. Jay Lumen - The Story (Original Mix) (8:10)
34. Jazzyst & Panama - Monkey King (Original Mix) (6:08)
35. Jennifer Lopez feat. Pitbull - On The Floor (Radio Edit) (4:52)
36. Kato vs. Dj Jose - Turn The Lights Off (Extended Version) (5:01)
37. Kato vs. Dj Jose - Turn The Lights Off (Vibe Edit) (2:53)
38. Laurent Wolf feat. Mod Martin - Suzy (Radio Edit) (3:08)
39. Mastiksoul & Dada feat. Akon & Paul G - Bang It All (Extended Club Mix)
40. Michael Gray, Marco Lys & Plastik Planet ft. Xavier - Flashbacks (Club Mix)
41. Michael Woods - First Aid (Original Mix) (6:11)
42. Mijail & Blas Marin & Antonio Jimenez - Boobbaloop (Original Mix) (8:14)
43. Mossano - Caramba (Catalin Iftimie & Skama Extended) (3:14)
44. Mossano - Caramba (Official Extended) (3:18)
45. Mossano & David Deejay - Romano Style (Original Version) (4:14)
46. Mowo vs. Star Funk & Elisa - You Want Take My Love (Extended Mix) (5:14)
47. Nelly - Just A Dream (Radio Edit) (3:57)
48. Nic Fanciulli & Stacey Pullen - Limmo (Original Mix) (7:33)
49. NiCe7 - Point (Original Mix) (6:16)
50. Nick & Danny Chatelain - Lo Que Hay (Original Mix) (7:35)
51. Norin & Rad vs. Recurve - The Gift (Tritonal Air Up There Remix) (7:31)
52. Norin Rad vs. Recurve - The gift (Original Mix) (8:01)
53. One Republic - Secrets (Roger Sanchez Club Mix) (7:23)
54. Pet Shop Boys - Love Etc. (Gui Boratto Mix) (8:07)
55. Ralvero & Dadz 'N' Effect - In My Bedroom (Original Vocal Extended Mix)
56. Redondo - Groove Cocktail (Original Mix) (6:41)
57. Rihanna - S And M (Sidney Samson Club Mix) (6:50)
58. Riva Starr ft. Noze - I Was Drunk (Original Mix) (5:03)
59. ROA - Ne place (Remixed by Marika) (3:23)
60. Rocco - I Don't Know 2011 (Sound Stylez & Party Noiserz Remix) (5:46)
61. Sak Noel - Loca People (La Gente Esta Muy Loca) (4:48)
62. Shakira - Waka Waka (Apple Juice Remix 2011) (5:34)
63. Simone Burrini - Let You Go 2011 (Original Mix) (6:37)
64. Spit - Falling (Mr. Basic vs Bart Bootleg) (5:26)
65. Thomas Lizzara - Holla (Original Mix) (7:21)
66. Tiesto & Hardwell - Zero 76 (Original Mix) (6:05)

BYE! BYE!

| Elly55 a răspuns:

Stella ft. dj andi-happiness

| Il3 a răspuns:

1.Raindrops- black light
2.Arash-broken angel
3. Elena Gheorge-hot girls
4.Sahara-Champagne
5Elena Gheorghe-midnight sun
6Sunrise-still the same
7 R KELLY-burn it up
8Narcotic Sound and Christian D - Danca Bonito
9Kat de luna- run the show
10 Akon -up and down
Acestea sunt doar cateva melodie dance pe care eu pot sa spun ca dansez cu placere:X Sper sa.ti placahappy