| didicriss a întrebat:

Vreau si eu niste melodii faine(de ascultat pe drum)...cel mai misto play list FUNDA!

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Tot albumul "Greatest Hits" al lui Bruce Springsteen, scos in 1995 : http://www.youtube.com/watch?v=FL9vbCS2EvM

E cea mai epica si diversa adunatura de driving rock-uri posibila, dupa mine. Ar ajuta si daca ai avea o masina decapotabila, americana, fabricata prin anii '60 sau '70. Cred ca ar merge de minune cu albumul asta.

Sau Stadium Arcadium, si asta imi mai place mult pe masina, mai ales cand vine randul lui "Strip My Mind" sau "Make You Feel Better" :
http://www.youtube.com/watch?v=HUQDl2U6o8Y

| didicriss explică (pentru Dumnezău):

Merge pe masina merge si la castilaughing

| Dumnezău a răspuns (pentru didicriss):

QED. Merg pe masina, la casti, in ore cand nu ai chef de bravada, da' ai chef de visare, merg inainte de somn, merg (mai ales Stadium Arcadium sau alte albume RCHP) pe o dimineata de vara si tot mai departe.

Ceva bun care merge pe un peisaj de munte: http://www.youtube.com/watch?v=bBJ9RnbK8G4

Si alte electronice intense. Royksopp, ATB si din astea.

| Grimmjow69 a răspuns:

01.R.i.o. ft. U-Jean - Ready Or Not (Video Edit)
02. Rico Bernasconi ft. Akon - Girls (Tom Bow Edit) (
3. Bernasconi Edit)
04. Cvb - Freak Girl (Crew Cardinal Edit)
05. Manuel Baccano ft. Alpha - So Strung Out (Radio Edit)
06. Amari ft. Heidi Anne - Paradise (Bodybangers Edit)
07. MDV - Jabdabda (Radio Edit)
08. Calvin Harris ft. Tinie Tempah - Drinking From The Bottle
09. Cristian Marchi ft. Max C. - Lets *** (Perfect Edit)
10. Global Deejays & Chris Willis - Party 2 Daylight
11. The Cube Guys & Barbara Tucker - I Wanna Dance With Somebody
12. Nick Corline ft. Nuthin Under A Million - Touch The Stars
13. Jennifer Lopez ft. Pitbull - Live It Up
14. Otto Le Blanc & Alain Prideux - Loco (Radio Edit)
15. Gabry Ponte ft. Shaggy & Kenny Ray - Sexy Swag
16. Joe Berte & Felipe C. ft. Jadelle - The Queen Of The Night (Joe Berte Edit)
17. Geo Da Silva & Jack Mazzoni - Booma Yee (Radio Edit)
18. Nicco & Dank - Into The Light
19. Allexinno & Mirabela? Loving You
20. Ehrencrona - Crossfire (Radio Edit)
21. Brisby & Jingles - Relentless (Radio Mix)
22. Max K. ft. Gerald G. - Take It To The Limit (Radio Mix)
23Tacabro ft. Prado Grau vs Orchestra Bagutti - Tic Tic Tac

| didicriss explică:

De preferat fara play list-uri luate de pe net ca asta puteam si eu sa fac...