| ZORGA a întrebat:

VREAU si eu niste versuri pentru o piesa rap. Daca aveti talent sa le compuneti puneti-mi-le aici. Ms

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Așa ceva costă bani nu glumă. un nenorocit de "Ms" n-ajunge de nici o culoare!

| iustinhoodnikka a răspuns (pentru sierra1):

Cum zice sierra1. Sa nu te astepti la nimic de calitate cand tu in schimb dai un "Ms". Nu mai fi lenes si invata sa le faci. Nu exista "talent", ti-l faci tu. Scoate hartia si gandeste. Primele versuri vor fi foarte naspa, dar peste timp (1 luna) o sa ajunga acceptabil. Cauta artisti cu un stil care iti place si analizeaza versurile.