| Mariaioan1234 a întrebat:

Vreau si eu notele pentru pian din melodia cu, care începe filmul kara sevda.
Dau funda

1 răspuns:
| Eva17 a răspuns:

Buna! Am cautat acum.Se gasesc pe YouTube foarte multe videoclipuri de la aceasta melodie. Poti intra acolo, ia un caiet de muzica si incepe sa scrii notele pe care le vezi.Eu asa fac cand sunt in situatia ta.Acum depinde si de nivelul tau. Daca crezi ca nu poti cânta atat de bine cauta varianta easy.Eu cand nu gasesc partiturile de care am nevoie cânt dupa ureche, ar trebui sa poti si tu. Sper ca te-am ajutat.Partitura nu am gasit-o.