| miss900 a întrebat:

Vreau si eu nume de trupe rock dar sa fie o muzica normala nu de descreierati!?

10 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

+Breaking Benjamin,Good Charlotte,Franz Ferdinand,Avenged Sevenfold,My Chemical Romance,KorN,Scars on Broadway,Placebo,The Kooks,System of a Down,REM,The Cure,Papa Roach,Framing Hanley,Nickelback,Hoobstank,Billy Talent, Green Day, Fall Out Boy, Plain White T's, Switchfoot, Simple Plan, Skillet...

| CautNume a răspuns:

Evanescence, Skillet, Red Hot Chili Pepers, Linkin Park

| Norvegianul a răspuns:

Descreierata e ma.ta.

| MaliciousDeath a răspuns (pentru Norvegianul):

Ăştia nu merită să fie băgaţi în seamă.Le dai ce vor(adică câteva trupe comerciale) şi scapi de ei.Simplu.

| rockmeout a răspuns:

Spre exemplu, Three Days Grace...sau Linkin Park(canta alternativ si rock si rap), Red Hot Chilli Peppers, Evanescenes happy

| Lowkee a răspuns:

Rock-ul in sine nu e muzica normala big grin

| Werimar a răspuns:

Blink 182, The offspring, Yellowcard, No use for a name, all time low, we the kings, sum 41, fm static, rise against, billy talent, bowling for soup. Uite cateva trupe care merita ascultate.

| Trixxx a răspuns:

Scrillex, Linking Park, Red Hot Cilli Papers, Godsmack, Tokio Hotel

| Geo111 a răspuns:

Linkin Park mie imi place, unele melodii sunt putin mai "descreierate" dar sper sa iti placa