| BoomStick00 a întrebat:

Ziceti`mi si mie niste mel in care se vb despre marijuana... fundawinking

Răspuns Câştigător
| CybeRAthlete a răspuns:

Guess who - flori ilegale (si varianta live impreuna cu grasu xxl - mai tare)
grasu, doc cedry2k si carbon - 4la verde
grasu - maria ioana,
etc
bafta

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca BoB Marley big grin

| CybeRAthlete a răspuns:

Maximilian -has has parca... sunt multe... axeaza-te pe rap/hip-hop

| robert87 a răspuns:

Cauta Pacha Man Legalize it. Spune adevarul despre Marijuana si de ce ar trebui legalizata

| fantoma_1793 a răspuns:

Frate is destul de multe trebuie doar sa asculti hip hop si o sa gasesti si melodiile respectivebob marley-legelize marijuana, pacha man legalize it, parazitii-bagi has, richie spice-marijuana, etc etc sunt muuulte frate:d

| crisscj15 a răspuns:

Codu` Penal feat. Alexandra Ungureanu-Pot Sa Cad
Codu` Penal - la un pas de paradis

| Crisstttina a răspuns:

B.U.G.- Mafia - iarba si alcool