| mirceasilvyu a întrebat:

Ziceti-mi si mie un program sa mixez muzica, sa compunhappy

Thx

5 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Pentru mixat Vitual Dj si pentru compus Cubase, Reason, FL Studio.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Virtual DJ.

| -TattO- a răspuns:

Pt mix -Virtual Dj
pentru compus - dance E-jay, house E-jay. si tot asa...

| astertix09 a răspuns:

Fl Studio 9 poate face asta, iata o descriere de pe pagina oficiala
"FL Studio 9 is a complete software music production environment, representing the culmination of more than 10 years of sustained & focused development. FL9 is the fastest way from your brain to your speakers."\
http://flstudio.image-line.com/documents/whatsnew.html
Succes! Si sa auzim cat de curand ce compui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acid pro v(nu mai stiu la ce versiune a ajuns) eu am folosit versiunea 6 si era super ok, numai ca iti trebuie un mic ajutor la inceput pentru ca softul e putin cam greoi.happy