| AndreiG11 a întrebat:

Ziceti-mi si mie un soft bun de inregistrare (vocea peste negativ) am multe nici nu stiu ce sa folosesc: Cubase 5, Audacity, Sound Forge 10, Vegas 7, Adobe audition. Nu stiu care e cel mai bun

3 răspunsuri:
| dracu14 a răspuns:

Cel mai bun e cubase 5 insa audacity e mai usor de folosit, in audacity bagi negativu si dai rec si inregistreaza direct peste negativ.

| cosminvasile a răspuns:

Nuendo este unul dintre cele mai bune softuri free de inregistrare si prelucrare audio;-)

| 199609 a răspuns:

In cubase 5 inregistrezi
iar In Adobe audition faci masteringul