| HoriaPet a întrebat:

Am cumparat un gps pentru copii de la www.kidgps.ro. Nu stiu sa il configurez. Stie cineva cum se configureaza astfel de dispozitive?
Multumesc

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cu siguranță există o aplicație pe care o instalezi pe un dispozitiv cu Android și de acolo vei face toate setările, cuplând cele două dispozitive direct - prin wifi sau blutooth.

| MarianM009 a răspuns:

Daca nu a venit cu nici o instructiune mai cauta si pe alte site-uri care vand astfel de produse poate ei au instructiuni puse la dispozitie.

Ia codul produsului si cauta-l pe google/ Youtube poate gasesti ceva.

In ultima instanta trage de maneca un baiat de 20-30 de ani de pe strada care ti se pare mai descuiat si pune-l sa ti-l seteze.