| rrrrares33 a întrebat:

Am par pe burta si piept la 13ani(baiat) si parintii mei nu vor sa ma lase sa na rad... imi doresc sa merg la mare cu niste fete anul asta si stiu ca nu o sa fie prea placut sa vada un Yeti pe plaja...

11 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Lasa-ti parul in pace, ca doar nu esti pe invers.Rade-te sub brat si in zona pubiana pentru igiena si restul lasa-l asa cum e.

| Prezidentul a răspuns:

Iti recomand sa te epilezi pe tot corpul, inclusiv la sprancene.

| crytical a răspuns:

Dar daca incepi sa te razi pe corp o sa trebuiasca sa faci asta cel putin 1 data la 3 zile pentru ca o sa iti creasca din ce in ce mai des.

| rousz a răspuns:

Anul acesta se poartalaughing ...esti inca mic da happy mai bine ramai asa pana vei mai crestehappy

| Sportfreak a răspuns:

Te poti epila big grin roag-o pe mama ta sa te ajute.

| Alex5620 a răspuns:

Daca incepi de la varsta asta sa te razi, dupa va trebui sa te razi zilnic, nu-ti recomand, acel par inspira barbatie.

| TheWisest a răspuns:

La varsta ta ar trebui sa fie o mandrie baiete. Si pentru fete sa fie un semn de fertilitate/masculinitate de care se simt atrase

| rrrrares33 explică:

Cum sa fac sa-i conving pe parinti sa ma lase sa ma epilez? Am uitat sa o scriu mai sus xD

| Angeln a răspuns:

Si care e intrebarea?

| luap321 a răspuns:

Cat de mult ai? Te asigur că nu vei fi un yeti
Si eu am avut aceeasi problema la varsta ta
Nu ai de ce sa il razi esti baiat Eu sunt plin de par si fetele nu au nici o problema cu asta.

| amnalis1 a răspuns:

Folosește o cremă depilatoare daca nu poți sa te razi.