| Silvia93 a întrebat:

Am un verisor de 4 ani care vine in fiecare an de sarbatori la noi
Iar aseara in timp ce colora se opreste brusc, se uita la mine si isi da jos pantalonii si imi arata puta...era..cred ca treaza laughing) apoi rade si isi pune pantalonii la loc. Ce anume vrea sa insemne asta ca nu inteleg :/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea e nimic de înţeles, aşa mai fac copiii laughing.

6 răspunsuri:
| Crux a răspuns:

Ce naiba sa insemne? Tu realizezi ce spui? Cum pisici sa fie treaza? E doar un copil de 4 ani, nici nu are erectie, cum sa i se scoale?
Nici nu constientizeaza gestul, probabil voia sa spuna ca face pipi pe el sau doar pur si simplu se juca, facea putin misto de tine.

| Fatamuntilor a răspuns:

Cauta atentie, nimic mai mult, ignora gestul!

| Silvia93 explică (pentru Crux):

Si copiii de un an au erectie happy
Erectia nu e doar in mod sexual ci si cand va pisati de exemplu. aveti erectie.
Check pe google despre erectii la copilwinking
Nu facea pipi plus ca ei nu fac misto de tine..inca nu stiu ce e mistoul.

| mihai69 a răspuns:

Caută atenție. Data viitoare arată-i și tu „tufișul", să vezi că nu mai face.winking

| Sportfreak a răspuns:

Acel moment cand intrebarea e atat de proasta incat nu sti daca e pe bune sau nu

| Nitunitu a răspuns:

Il intimidai cand colora si a vrut sa iti spuna sa il lasi in pace. E mai inteligent ca tine oricum la faza asta pentru ca te-a pus pe ganduri...