| JetBlueJet a întrebat:

Asta e un exemplu de "nastere usoara"?
https://www.youtube.com/watch?v=CeH9WzQyWqM
P.s. Scuze pentru clip... Si pentru categorie.
Nu stiu de ce dar m-ai uitat de peste doua ori la clipul asta si deja ma apuca rasul...

19 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce idiot/i,depinde acum.
Mda,tu esti genul ala de om care vrea sa stie multe despre orice,asa e? laughing
Nu ma apuca rasul,ma gandesc asa, cum a iesit el de acolo laughing Probabil a mai avut cativa de a iesit asa usor, trebuia sa tipe aia de sa-i pice telefonul din mana cand filma (eu sunt sceptic, nu sunt sigur ca e real, am dubii).

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De fapt imi vine sa rad, am gresit eu laughing

| JetBlueJet explică (pentru anonim_4396):

Ce ai nimerit-o pe aia cu "vrea sa stie multe"
Cum pana mea sa nu fie real... Daca filma in alt unghi era prea real~Ma refer la unghiul ala mai nasol, in care vezi pe unde iese laughing ~
Apropo telefonul era pus undeva pe scaunul masinii sau in suportul ala special dintre cele doua scaune

| anonim_4396 a răspuns (pentru JetBlueJet):

Poate a scos copilul dintr-un sac de cartofi :o

| JetBlueJet explică (pentru anonim_4396):

Esti adorabil

| anonim_4396 a răspuns (pentru JetBlueJet):

laughingsi tu, ododododo

| JetBlueJet explică (pentru anonim_4396):

Stiu stiubatting eyelashes -Daca nu iese emoticonul sa stii ca e ala care clipeste dragut~
Tu ce ai mai facut?

| anonim_4396 a răspuns (pentru JetBlueJet):

Am batut azi pisica ( animalul ala care mananca soareci, nu te gandi la celalalt sens). :o Da tu?

| JetBlueJet explică (pentru anonim_4396):

Ba chiar la celalalt sens ma gandesc... Nu stiu care-i ala, desi m-s strapuns un gand
A ca veni vorba de pisici, lasasem usa deschisa cat ai mei au fost plecati si o pisica a intrat si a luat carnea de pe masa laughing Sincer credeam ca e vreun tip care a venit cu ganduri murdare si deja ma gandeam cu ce sa-l asasinez.

| anonim_4396 a răspuns (pentru JetBlueJet):

laughing aoleu, si aveai vreo arma ceva, daca era vreun boschetar sau ceva?

| JetBlueJet explică (pentru anonim_4396):

Pai aveam o cana electrica in camera...
Daca ar fi fost ceva...I-as fi dat la familie laughing Iar apoi in timp ce se apleaca in jos de durere sa-i dau un genunchi in fata
Vad prea multe filme

| ThePowerlifter a răspuns:

Buna! Eu am impresia ca astia sunt inconstienti, nu ar trebuie sa se duca la spital cu el? Nu am cea mai mica idee, dar daca ar fi sa imi dau cu parerea as zice ca da, din cate stiu sunt cazuri mult mai complicate. Si apropo, cum gasesti asemenea video-uri intamplator? laughing

| JetBlueJet explică (pentru ThePowerlifter):

Ma uitam la d-alea cu animale...Ce sa fac si eu de plictiseala
Acum inteleg de ce se zice ca de fapt oamenii sunt niste animale...Alt fel nu mai aparea acolo ~La animale~ laughing

| JetBlueJet explică (pentru ThePowerlifter):

Pai unde crezi ca se duceau... la discoteca happy Normal ca la spital

| ThePowerlifter a răspuns (pentru JetBlueJet):

laughing asta explica totul

| ThePowerlifter a răspuns (pentru JetBlueJet):

Totusi dar ce stil au... hmmm, iubita mea naste, hai sa o filmez si sa nu tin video-ul pentru mine, hai sa il pun pe yt big grin. Poate o filma si pe altundeva

| JetBlueJet explică (pentru ThePowerlifter):

Te vad si pe tine peste cativa ani ca faci asa

| ThePowerlifter a răspuns (pentru JetBlueJet):

laughing, nu, eu sunt zgarcit, tin pentru mine

| JetBlueJet explică (pentru ThePowerlifter):

Chitra laughing