| Dori09 a întrebat:

As avea o întrebare pentru mămici de pitici! Astăzi am vazut un mic colțișor de dinte care da sa iasă la bebelina mea, in câte zile ii iese dintele complet?

2 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

Poate dura si pana la o luna pana sa iasa dintisorul complet. Daca nici nu a spart, mai dureaza putin. Nu iti face griji, va iesi el cand nu te astepti.

Pa, pa.

| Dori09 explică (pentru sonya):

A spart adică a ieșit puțin un colț afara și e crăpată puțin gingia colțisorul se simte? abia aștept sa o văd și eu cu un dinte? mulțumesc mult pentru răspuns!