| Help929 a întrebat:

Bună! Deci nu știu de ce nu am scris mai devreme asta, dar mama este în luna a 8-a insarcinata cu tatăl meu vitreg. Mama s-a despartit de tatăl meu acum 2 ani.
Și hai sa va zic taicamiu vitreg își bate joc de toată lumea, ii scuipa pe ascuns pe cei săraci, știți voi și este un om rau. Ideea e ca nu vreau nici un frate (el va fi cu 13 ani mai mic ). Și totuși maica-mea și taicamiu vitreg se saruta într-una și de fata cu mine când zic într-una e într-una! De mai multe ori i-am prins la baie. Și ii zice într-una la maicamea despre femei și despre,, cât de frumoase sunt și de sexy" Și ca el vrea sa facă știți voi ce cu ele. Cel mai important lucru e ca mama are 42 și v-am zis ca e insarcinata, dar acum câteva luni ei se certau și am auzit ca mama zicea,, M-am distrus pentru tine, mi-e nu mi-a trebuit asa ceva la 41 de ani, asta a fost sa te fac fericit".Eu cred ca doar din cauza tatălui meu vitreg mama a rămas însărcinata, dar nici eu nu îmi doresc sa aibă maica-mea un prunc. Asta a fost povestea mea, voi ce credeți?

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Luna a 8a e prea tarziu.

Ma tem ca va trebui sa te obisnuiesti cu ideea.

Stai linistit si te bucuri de copil. El nu are vreo vina la urma urmei.

1 răspuns:
| mi25 a răspuns:

E treaba tatalui tau si al mamei tale ce fac. Nu poate sa hotarasca un copil ca tine daca ei mai vor sau nu un copil.
Certuri intre soti se mai intampla si atunci se mai spun uneori si vorbe mai grele.
Eu zic sa iti vezi de scoala si sa-i lasi pe ei sa-si rezolve problemele.
De un timp vad inserate pe internet scrieri din care rezulta ca elevii vor sa le spuna profesorilor ce trebuie sa faca, parintilor cum sa-si creasca copiii, iar uneori chiar cand sa faca sex.