| Alinus25 a întrebat:

Buna dimineața! De vreo 2 zile asta mic al meu e agitat rău, plânge, nu are stare ziua, nu doarme deloc decât in brațe. Și ce e cel mai rău e ca aseară m-a luat somnu și nu i-am mai dat sa mănânce de 5 ore, is extenuată. Nu înțeleg ce are. Am crezut ca are colici, am crezut ca-i de la răceala mititelu, nu știu ce sa mai cred. Nu știu ce să-i fac.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

El nu poate vorbi. Așa spune el, ceva mă doare, vă rog ajutați-mă să îmi treacă.
Un medic poate să evalueze mai bine.

| ibaal a răspuns:

Cat este de micut?! Poate ii ies dintisorii...

| mariamarybu a răspuns:

Sigur are colici. Masați-l pe burtică, țineți apăsat acolo. Va fi foarte greu o perioadă, dar la cel târziu 4 luni își revin.