| denisamitoi18 a întrebat:

Buna,o intrebare as avea si eu..am o prietena care are două fetițe si una dintre ele m-a lovit un cot în burtica, sunt însărcinată în 19 săptămâni..as vrea sa stiu pana ajung la medicul ginecolog, am motiv de îngrijorare sau doar în cazul în care ar fi lovituri mult mai puternice? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| DeeaDeea94 a răspuns:

Dacă de îngrijoriezi o să faci mai rău, nu e grav stai liniștită

| denisamitoi18 explică (pentru DeeaDeea94):

Multumesc frumos, ma speriasem oarecum la început!?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu sunt motive de ingrijorare in acest caz. Cata putere putea avea o fetita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarcina e mică, e protejata de uter, lichid amniotic, piele și alte țesuturi. Când va mai creste sarcina e de preferat sa se evite orice lovitura