| anonim_4396 a întrebat:

O sa am băiețel si mă gândeam să îi pun numele Gabriel și încă un nume. Îmi puteți da idei? Dau funda

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sfatuieste-te cu nevasta. Pe ea ai intrebat-o?

| blairelovesmusic a răspuns (pentru darrio2007):

Dar de unde sti tu ca este un barbat? laughing)

| darrio2007 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Tu de unde stii ca e femeie daca e Anonim?

| SilentRain a răspuns:

Denis

| oz_1736 a răspuns:

Nume care sa fie frumoase cand le scurtezi, dar sa nu fie al tau, al sotiei sau al bunicilor: Alexandru, Daniel, Valentin etc

| Anonima163333 a răspuns:

Numele astea imi plac mie pentru baieti:
-Mihai
-Darius
-Ianis
-Alexandru
-Andrei
-Daniel
-Matei
-Nicolas
-Vlad
-Sebastian
-Paul
-Mihnea

| anamaria82726 a răspuns:

Sunt multe nume frumoase...gasesti pe internet o gramada. Eu as spune ca poti de exemplu sa ii dai numele unei persoane dragi tie. Nu doar sa alegi un nume frumos. Adica sa fie frumos, dar sa aiba o semnificatie, sa fie un nume drag tie

| Silwian a răspuns:

Cristian!

| Cristina788 a răspuns:

Robert.
Leonard.
Eduard.
Ramon.
Cristian.
Raul.
Silviu

| Ursulet2019 a răspuns:

Pune i numele tatalui sau, ar fi o chestie interesanta

| laviniaaaaaaaaa a răspuns:

Felicitări! Eu zic să te limitezi doar la un nume deoarece doar îi "îngreunezi" existența ca să spun așa. Atunci când va avea de scris numele va trebui să treacă numele întreg, chiar dacă nu îl striga nimeni cu al doilea prenume. Dar este alegerea voastra si faceti ce vretihappy
-Andrei
-Bogdan
-Nicholas (sau Nicolas)
-Mihai
-Alexandru
-David
-Daniel
-Florin
-Vlad
-Mihnea
-Rares
-Nicușor
Acestea sunt numele care mie imi plac.

| blairelovesmusic a răspuns (pentru laviniaaaaaaaaa):

Aceste nume sunt prea simple...pun pariu pe un million de lei ca v-ati nascut intre anii 1950-1990.

| Emiluner a răspuns:

Andrei

| Zurli2004 a răspuns:

Emilian
Vlad
Marian

| Mariusminecraftmaster69 a răspuns:

Un nume bun este Laurentiu

| RobertNicolae12345 a răspuns:

Eu zic sa i pui ceva sfant, precum Ioan sau Iosif, Patru, sau de ce nu Marius, suna bine, Marius Gabriel, laudat sa-i fie numele, Doamne ajuta si ingerii lui care ne pazesc!

| Andreea13575 a răspuns:

Mario
Andrei
Nicolas
Cristian
Adam
Elias
Efrem
Adrian
Iulian
Paul
Petru