| Gabrielalalaa a întrebat:

Buna,peste o luna urmeaza sa fiu o matusa tanara..as vrea niste site uri, cu cadouri pentru bebelusi, ceva mai special si mai nou pe la noi, sa spun asa, la niste preturi accesibile

Răspuns Câştigător
| JoleneSth20 a răspuns:

Pe H&M online în secţiunea cu reduceri nou-născuţi găsești foarte multe hăinuţe și cadouri drăgălașe.
Să fie sănătos copilașul și să vă aducă numai bucurii! ❤

2 răspunsuri:
| nirocino a răspuns:

Mai simplu, tastezi pe Google urmatorul text: cadouri pentru bebelusi.happy Bafta si felicitari pentru statutul de matusica!happy

| andreivok a răspuns:

Uite aici http://www.iaia.ro un site dragut plin de jucarii pentru cei mici. Eu ti-as recomanda un carusel pentru carutul/patutul celui mic ca sa-l tina mai ocupat si linistit. Parintii o sa-l aprecieze enorm :)