| victoriacaraus2005 a întrebat:

Am o întrebare. Se apropie ziua tatălui meu, însă nu ştiu ce cadou să-i dau. Aş vrea să-i dau ceva CREAT DE MINE, dar nu ştiu ce. Aveți voi vreo idee? (El e sportiv; îi plac maşinile... Aveți voi vreo idee în legatura cu asta?) Mă aştept la un răspuns rapid şi folositor. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Tess a răspuns:

Ah, ce frumos din partea ta! Sunt sigură că va aprecia enorm orice îi vei dărui. Un colaj de fotografii de pus pe perete poate? Un bilet la un concurs de mașini? Plus pe blogul următor găsești multe idei. Aruncă o privire: http://eumerit.blogspot.co.uk/2013/02/cadouri-pentru-barbati.html

2 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Cumpara niste articole sportive

Răspuns utilizator avertizat