| Sandor12921 a întrebat:

ieri am cumparat o semiremorca Krone sh, din Germania cu bara din spate de protectie putin lovita si as vrea sa o schimb, unde as putea gasi una de vanzare in tara, pentru. ca la service, am fost si mi-au spus ca nu au, ca nici nu pot face rost curand si ca daca aduc eu una o monteaza ei, dar ce am gasit in tara sunt diferite, alt model, material, etc... Daca pun una diferita exista ceva de care trebuie sa tin cont?
Sau sa mai caut in tara una?
Am nevoie de ea urgent, iar pana ce vine din afara dureaza prea mult.

Răspuns Câştigător
| Albadimateicristian a răspuns:

In Zimbabwe sunt cele mai bune gratis, doar 4 sextilioane de dolari Zimbabweni.