| Andrei6789 a întrebat:

imi puteti da un exemplu de laptop pana in 40 de milioane care sa duca GTA 5 la hight

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un laptop nu e pentru jocurii mai bine isi faci un pc pe bucati,de exemplu la eMAG,pc garaj isi fac aia un pc bun in functie de bugetul tau,un laptop e sub un pc chiar daca au acelasi componente,un laptop e bun pentru internet si rar un joc atat,eu mi-am luat un Asus si parerea mea nu se compara cu un desktop, faci cum vrei, sincer nu vad de ce ai nevoie de portabilitate ca gamer, plus ce joc e ala pe un ecran de 15, 6? cum e pe un ecran full hd ips si un desktop bun sa nu isi fie frica ca isi ia foc placa de baza sau bateria

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca banii s-au schimbat de ani buni! Milioanele tale nu mai functioneaza demult, sunt scoase din uz.

| GdX a răspuns:

Pana in 4000 de ron nu gasesti laptop care sa iti duca GTA 5 la high. Cu 3000 iti faci PC care sa ti-l duca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine faci un pc, ca laptop iei degeaba

| frunzarescu a răspuns:

Iti recomand acest laptop pentru gaming http://bit.ly/2cqtyHA este la 4700 lei. Are specificatiile cerute de tine mai sus. Acer Aspire procesor Intel i7 la 2. 60GHz, RAM 8GB, hard 1TB + 128GB SSD, plava video nVIDIA 4GB.