| anonim_4396 a întrebat:

As dori să-i scriu mamei mele un mesaj de condoleanțe pentru bunica mea ( mama ei care a murit) Eu nu am mai vorbit cu mama de multi ani pentru că am avut conflicte între noi din cauza ei, dar as dori sa-i scriu totuși un mesaj. Mă puteți ajuta cu câteva idei?

2 răspunsuri:
| August99 a răspuns:

Ar trebui sa ii scrii ce simti tu pe moment sa fie mai din inima sa zic asa. nu doar niste randuri scrise de altii. Mai mult conteaza sa vina de la tine decat sa fie perfect si complex

| Violleta2022 a răspuns:

Te sfatuiesc sa iei un buchet de flori si sa mergi direct la mama ta, nu sa-i trimiti mesaj!
Macar atata lucru merita sa faci pentru ea, in momentul asta!