| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua,
Cum pot afla locația copilului fara a-i instala aplicație pe telefonul lui?

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Îi coși un GPS-tag în ghiozdan.

| gabicoo a răspuns:

Pui pe cineva să îl fileze!

| Brizbriz a răspuns:

Ii dai telefon si il intrebi
ai contul google, Samsung, Apple bagat in telefon si cauti locatia pe find my phone/icloud

| anonim_4396 explică (pentru Brizbriz):

Copilul are Android nu are iPhone

| Brizbriz a răspuns (pentru anonim_4396):

Toate au find my phone dude, TOATE
Samsung-ul chiar are de 2 ori, odata pe google/android si odata pe Samsung

si sa nu imi spui ca daca cumva se numeste altfel tu pretinzi ca nu e tot aia tongue

| CIaudiu a răspuns:

Din aplicatia nativa google harti

| Țoglă a răspuns:

Prin aplicația nativă "localizare telefon pierdut". Asta dacă contul tău google e conectat la telefon.

| tasr1234 a răspuns:

Dresezi o bufnita sa il urmareasca