| Luciana2000 a întrebat:

Bună ziua. Fetita mea a participat la concursul OLAV, în Drobeta-Turnu Severin, județul Mehedinți, la colegiul național Traian. Stiti cumva unde pot gasi rezultatele? Olimpiada a avut loc pe 2 martie 2019, la nivelul 1.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca Olimpiada a avut loc ieri că ieri a fost 2 martie, crezi tu ca azi duminică au afisat rezultatele? Încearca săptamîna viitoare de mîine încolo, si mergi la școala unde a avut loc olimpiada, acolo se vor afișa rezultatele.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta are fata?