| V77Narcis a întrebat:

stie cineva o aplicatie de Android care sa monotorizeze telefonul unui copil, apeluri, sms? Si sa fie free, pe google am gasit doar cu plata.

4 răspunsuri:
| Bernardus a răspuns:

Nu, dar stiu eu o aplicatie si mai buna de atat. se numeste incredere in copii tai, ar trebui sa o folosesti mai mult

| Ursulet2019 a răspuns:

Nu exista asa ceva, decat daca duci respectivul telefon(pe care vrei sa il urmaresti) la un centru specializat pentru asa ceva. (Dar nici asta nu cred ca este foarte sigura)
Ma e o metoda, daca abonamentul este pe numele tau poti cere desfasuratorul de la reteaua de care apartineti, insa aca este pe cartela nu se poate, de cat prin politie.
Sper ca te am ajutat.O zi frumoasa! Funda?

| BlackX0 a răspuns:

Cred ca daca faceti acest lucru va veti indeparta de copii dumneavoastra si le veti creea impreasia ca nu aveti incredere in ei. Nu va recomand :/