| WhiteLife a întrebat:

Ce cadou inedit îi pot face unei bebelușe de 1 an? Aș dori să fie ceva mai deosebit, nu hăinuțe, pentru că oricum are multe. Bugetul e în jur de 50 de lei.

Răspuns Câştigător
| Kitty a răspuns:

Jucarioare, carticele cu imagini cu animale, obiecte, cifre, etc.

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O papusica moale, din blanita sau material.
la 1 an nu ai prea multe optiuni, ca nu stie sa se joace cu jucarii si nici cu jocuri.

| T0T a răspuns:

Ce contează? Are doar 1 an, nici nu o să își mai amintească, de fapt nici nu realizează.

| WhiteLife explică (pentru T0T):

As dori să-i dau un cadou nu doar pentru ca trebuie să-l dau, ci sa fie unul drăguț, pentru ca țin mult la ea, indiferent dacă se rupe/pierde etc happy

| T0T a răspuns (pentru WhiteLife):

Dă-i ceva de care știi că are nevoie.

| Donsavas a răspuns:

Un clopotel sau o minge gen yoyo antistres...copiii se streseaza desutul de des dar un lucru ca asta l-ar scoate din stare happy

| Donsavas a răspuns:

Funda,apropo? sunt sigur ca ii va placea acel clopotel... copiii de sub 5 ani se axeaza pe senzatiile de auz, vaz, miros
fa cum iti spun si ai sa vezi ca se va bucura la maxim in ziua aia! sanatate!

| Clorox a răspuns:

Are un an... Nu cred ca are multe asteptari ( ͡° ͜ʖ ͡° )

| WhiteLife explică (pentru Clorox):

Da, însă as vrea să-i dau ceva drăguț și folositor, nu doar ceva ca să fie happy

| devilshelp a răspuns:

O bratarica de aur personalizata cu numele ei. Eu am primit una cand eram la fel de mica si inca are valoare sentimentala pentru mine. Succes!

| WhiteLife explică (pentru devilshelp):

Mulțumesc de idee, însă nu va purta bijuterii happy

| Diance a răspuns:

Un ursulet de plus d'ala mare

| andreivok a răspuns:

Eu iti recomand niste jucarii interactive care sa-l tina ocupat pe bebelus si sa le dea putin timp de relaxare parintilor. Gasesti pe http://www.iaia.ro cateva modele chiar bune si ieftine.