| Flowwww a întrebat:

Ce țigări îmi recomandați unele slabe si calitative? Dau funda

11 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Carpați fără filtru!

| Lukasssz a răspuns:

Nici una.

| Iote a răspuns:

Ce ar fi sa-ti recomandam abstinenta de la tutun?

| dinaprilie a răspuns:

Maria ioana!

| Vântulalb a răspuns:

Alea "Deloc".
Daca nu ai ce face cu banii, doneaza-i la un camin de batrani!

| CIaudiu a răspuns:

Si care e motivul pentru care vrei sa cheltui banii aiurea pe prostii care iti afecteaza sanatatea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vogue, Corset.

| GabrielGL a răspuns:

Fructe si legume...

| ionescuvasile007 a răspuns:

Dunhill negru lung. ❤❤

| YoyoDeTara12345 a răspuns:

Dacă vrei să mori atunci îți recomand să fumezi până spargi dar dacă vrei să trăiești, atunci lasă prostiile alea ca mai devreme sau mai târziu vei face transplant de inimă._.

| MirceaStoicaStefan a răspuns:

Eu am fumat cam orice, 100% pallmall negru, o sa ai plamanii mai negri ca cabral in 3 luni, cheers!